با عضویت در کانال ستاد، میتوانید از آخرین فناوری لیزر و فوتونیک مطلع شوید تمایلی ندارم عضویت
نمایشگاه Electronica 2018 - china

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی صورت می گیرد؛

برپایی اولین پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان صادراتی ایران در نمایشگاه برق قدرت، الکترونیک، کنترل و مخابرات Electronica چین - شانگهای 

پاویون ملی محصولات دانش بنیان ایران برای اولین سال در نمایشگاه الکترونیکا با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، در تاریخ 23 اسفند ماه الی 25 اسفند ماه سال جاری در شهر شانگهای چین برپا می‌شود.

نمایشگاه Electronica-China مهمترین نمایشگاه تخصصی صنعت الکترونیک، اجزا و سیستم های برقی و نرم افزار و برنامه های مرتبط می باشد که هر سال در چین برپا می‌گردد و تمام شرکت‌های فعال این صنعت و تامین‌کنندگان زنجیره ارزش مربوطه در آن حاضر خواهند شد.

در سال 2017، بیش از 1230 شرکت در قالب غرفه دار به همراه بیش از 68000 بازدید کننده اختصاصی از این نمایشگاه بازدید نمودند.

 در کنار این نمایشگاه و به صورت همزمان همواره نمایشگاه Productronica-China برگزار می گردد و همچنین به دلیل همزمانی با نمایشگاه لیزرو فتونیک چین، هم افزایی مناسبی را چه از جهت استقبال چه از جهت حضور شرکت ها و تکنولوژی های جدید به وجود می آورد.

بخش های مختلف این نمایشگاه:

·     نیمه هادی ها

·     میکروپروسسورها و  Embedded Systems

·     نمایشگرها و قطعات

·     سنسورهای میکرو و نانو

·     الکترونیک و تست در خودرو

·     تست و اندازه گیری

·     سویئچ ها و اینتر کانکشن ها

·     سیستم های تامین قدرت و ...

در نمایشگاه امسال برای پاویون ایران  فضایی در حدود 60 مترمربع در نظر گرفته شده است، از این فضا حدود 90 مترمربعی برای حضور حدود 6 شرکت و نمایش محصولات آنها در نظر گرفته شده است و از حمایت های بلاعوض 70 درصدی هزینه‌های اجاره غرفه و غرفه‌سازی در این نمایشگاه استفاده خواهند نمود. هدف از حضور شرکت های دانش‌بنیان، توسعه صادرات و رصد فناوری‌های پیشرفته روز جهان در این نمایشگاه بزرگ می‌باشد.

بدین وسیله از همه شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این صنعت  دعوت می‌شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 66421605-021 داخلی 105 جناب آقای مهندس قزوینیان تماس حاصل نمایند.

نهاد های همکار